MÖBLER / Bord / Matbord 13835380

nr 1383 5380

Matbord

England, diameter: 110, höjd: 75,2 iläggsskivor a 55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:39:06